Wedstrijdagenda

Wedstrijdagenda jan-juli 2020

DatumToernooiLocatieJudoka's / tijden
vrij 27-12Trainingsstage RotterdamHoogvliet judoka's overnachten met club
zat 28-12Trainingsstage RotterdamHoogvliet judoka's overnachten met club
zon 29-12Trainingsstage RotterdamHoogvliet judoka's overnachten met club
vrij 3-1Trainingsdag BushiArnhem 
zat 4-1Clubdag STJNSportQubeinfo tijd volgt nog 
zon 5-1


vrij 10-12 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 11-1Espoir Eindhoven u18, u15 meiden 
zon 12-1Espoir Eindhoven u21 en u15 jongens
ma 13-1Trainingssage EspoirEindhoven 
di 14-1Trainingsstage Espoir Eindhoven 
vrij 17-12 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 18-1


zon 19-1Gemert OpenGemert u12, u15, u18, u21 en o21
vrij 24-12 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 25-1


zon 26-1NTC training 12.00-14.00Papendalu18 jaar 
zon 26-1Heuvelland toernooiGroesbeeku12 en u15 
vrij 31-12 groepen training 

zat 1-2Vise (avond van tevoren wegen)Visémeetmoment u21(u60,u90,o100)
zon 2-2PuntencompetitieSportQubeu8 u10 u12 (hulp STJN)
zon 2-2Herstal (avond van tevoren wegen)Herstalmeetmoment u21 (Senioren)
zon 2-2Vise (avond van tevoren wegen)Visémeetmoment u21(u66,u81,u100)   
vrij 7-21 groep training SportQube19.30-21.00u 
zat 8-2Crocodille cupOsnabruck u12 en u15
zat 8-2European Cup FollonicaFollonica ItaliëKeuze ECC u18 selectie JBN
zon 9-2European Cup FollonicaFollonica ItaliëKeuze ECC u18 selectie JBN
zon 9-2Sprokkeltoernooi Rijenu15, u18 en u21 
ma 10-2Trainingskamp FollonicaFollonica ItaliëSelectie JBN
di 11-2Trainingskamp FollonicaFollonica ItaliëSelectie JBN
woe 12-2Trainingskamp FollonicaFollonica ItaliëSelectie JBN
vrij 14-22 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00
zat 15-2DK -18Edeu18 en 2006
zon 16-2Open zuid Nederlandse 
u21 en senioren 
vrij 21-22 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 22-2Trainen 10.00-12.00 SportQube2006 en ouder  
zon 23-2


vrij 28-22 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00
zat 29-2NK -18 Den Haag
zo 1-3PuntencompetitieSportQubeu8 u10 u12 (hulp STJN)
vij 6-32 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 7-3NK -21Almeremeetmoment u21 
zon 8-3Groot Houten Houten u15 en u18
zon 8-3NTC training 10.00-12.00 -18 Papendalu18 
vrij 13-32 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 14-3


zon 15-3 Groot Beuningen Beuningen u15, u18, u21 en senioren 
vrij 20-31 groep trainingSportQube18.00-19.30 
zat 21-3Bremen MastersBremenu18 
zat 21-3Thuringen CupBad Blankenburgu18 en u21 
zon 22-3Bremen Masters Bremen u21 
vrij 27-32 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 28-3Nationale Budodag  

zon 29-3Trainen 10.00-12.00 SportQubeu15 en u18
vrij 3-42 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 4-4ECC TepliceTsjechie meetmoment u18
zon 5-4Berlicum Open 
u15, u18 en u21 
zon 5-4ECC Teplice Tsjechie meetmoment u18
ma 6-4Trainingskamp TepliceTsjechie 
di 7-4Trainingskamp TepliceTsjechie 
woe 8-4Trainingskamp TepliceTsjechie 
vrij 10-42 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zon 12-4Soeverein cup Lommel Lommel Pasen  u15, u18 en u21 
ma 13-4

Pasen
vrij 17-4 2 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
vrij 17-4ITC Papendal Papendal14 t/m 19 april 
zat 18-4 Voorronde Nk mixteams?u57, u70, o70, u73, u90, o90 
zat 18-4ITC Papendal 

zon 19-4NTC training 10.00-12.00 Papendalu18 
vrij 24-4 1 groep training SportQube18.00-19.30 
zat 25-4ECC BerlijnDuitslandmeetmoment u18 selectie JBN
zon 26-4ECC BerlijnDuitslandmeetmoment u18 selectie JBN
ma 27-4ITC BerlijnDuitsland 
di 28-4ITC BerlijnDuitsland 
woe 29-4ITC BerlijnDuitsland 
vrij 1-5 


zat 2-5


zon 3-5


vrij 8-5


zat 9-5NTC training 10.00-12.00 -18 Papendalu18 
zat 9-5Houvast toernooi Mierlo 
jongens u15 
zon 10-5Houvast toernooi mielo 
meiden u15, u18, u21 en senioren 
vrij 15-51 groep training 
19.30-21.00u 
zat  16-5 DK teams -15 
u15
zon 17-5


do 21-5

Hemelvaartsdag 
vrij 22-52 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00
zat 23-5ECC CoimbraPortugalSelectie JBN
zon 24-5ECC CoimbraPortugalSelectie JBN
vrij 29-52 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00
zat 30-5Finale NK mixteams senioren  Echtu57, u70, o70, u73, u90, o90 
zat 30-5Kaizen toernooi Echtu18
zon 31-5Kaizen toernooi Echtu15, u21 en senioren 
ma 1-6Geen judo 
Pinksteren
vrij 5-61 groep training SportQube19.30-21.00 
zat 6-6 Heide toernooi Ede
zat 6 -6Venray Venrayu15 
zon 7-6Venray Venrayu18, u21 en senioren 
vrij 12-62 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 13-6Examens STJNSportQubeTijd volgt nog
zon 14-6


vrij 19-62 groepen training SportQube18.00-19.30 en 19.30-21.00 
zat 20-6


zon 21-6NTC training u18 Papendal 10.00-12.00
vrij 26-61 groep training SportQube19.30-21.00 
zat 27-6


zat 27-6Nationale jeugd competitie 

zon 28-6Clubdag STJN
Later meer info 
do 2-7EK u18 RigaLetland Selectie JBN
vrij 3-7EK u18 RigaLetland Selectie JBN
zat 4-7EK u18 RigaLetland Selectie JBN
zon 5-7EK u18 RigaLetland Selectie JBN

Direct naar

Hall of Fame

Hall of Fame

Inschrijven

Wil jij graag judoën? schrijf je direct in bij Top Judo Nijmegen en begin zo snel mogelijk!

Contact

Heeft u een vraag aan ons? Neem dan gerust contact met ons op via de contactpagina en wij reageren zo snel mogelijk!

Contact
Website door Siteraise